تیم‌های فوتبال استقلال و سایپا از هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۱۶و۴۵ دقیقه امروز در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری دو بر صفر استقلال به پایان رسید.

موعود بنیادی فر

حسن ظهیری – مهدی عالیقدر

محسن کریمی(استقلال ۷۶)، جابر انصاری(استقلال ۸۲)

– امید خالدی(سایپا)،لئوناردو پادوانی(استقلال)

مهدی رحمتی، وریا غفوری، رابسون، پادوانی، یعقوب کریمی، بختیار رحمانی، امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی، خسرو حیدری، جابر انصاری و کاوه رضایی

-محسن کریمی( خسرو حیدری ۴۶)، علی قربانی(بختیار رحمانی ۷۰)،فرشید باقری(جابر انصاری۹۰)

حامد فلاح‌زاده، روزبه شاه‌علی‌دوست، سیامک کوروشی، مهدی بدرلو، مهدی ترابی، غلامرضا رضایی، سعید لطفی، مسعود حسن‌زاده، حامد شیری، سجاد مشکل‌پور و امید خالدی

– علی قلی زاده( مهدی بدرلو۷۰) جونییور(سعید لطفی۸۵)


دقیقه ۹۱
محسن کریمی با چرخشی زیبا با روی پای راست به صورت زمینی ضربه اش را به اوت زد.این مسابقه با پیروزی ۲ بر صفر استقلال تهران به پایان رسید.

برای تماشای جدول لیگ برتر اینجا کلیک کنید.


دقیقه ۸۹

محسن کریمی به محوطه جریمه سایپا نفوذ کرد و پاس دقیقی را برای انصاری ارسال کرد. این بازیکن نیز از این فرصت استفاده کرده و توپ را وارد دروازه سایپا کرد که کمک داور این گل را نپذیرفت.


دقیقه ۸۴

ضربه خطرناک رضایی برای سایپا راهی اوت شد.


دقیقه ۸۲

جابر انصاری از اشتباه خط دفاعی سایپا استفاده کرده و با شوتی که در حالتی نامتعادل زد موفق شد برای دومین بار دروازه فلاح زاده را باز کند تا استقلال به گل دوم برسد. در این صحنه کاوه رضایی با ضربه سر انصاری را صاحب موقعیت کرد.


دقیقه ۸۰

سایپایی‌ها در این دقیقه چهره تهاجمی به خود گرفته و روی چند سانتر از چپ و راست روی دروازه استقلال خطرساز شد که در نهایت این توپ به رحمتی رسید.


دقیقه ۷۸
کاوه رضایی به محوطه جریمه سایپا نفوذ کرده و با شوتی محکم دروازه این تیم را تهدید کرد که در نهایت این فرصت هم از دست رفت.


دقیقه ۷۶

روی کرنر ارسال شده استقلالی‌ها، محسن کریمی روی یک رفت و برگشت از پشت محوطه جریمه با شوتی فنی و دقیق دروازه سایپا را سرانجام باز کرد.


دقیقه ۷۳

ضربه ایستگاهی حامد شیری با فاصله کمی از دروازه رحمتی به اوت رفت.

بیشتر عکاسان حاضر در ورزشگاه پشت دروازه سایپا حضور دارند و فقط ۲ عکاس پشت دروازه رحمتی حضور دارند. در این دقایق استقلال صاحب توپ و میدان است و عکاسان به امید ثبت گل استقلال در این منطقه از زمین حضور دارند.


دقیقه ۶۶

ضربه سر جابر انصاری راهی کرنر شد.


دقیقه ۶۵
فلاح‌زاده سانتر دیدنی محسن کریمی از سمت راست دروازه سایپا را به مشت دفع کرد.


دقیقه ۶۴

استقلالی‌ها روی چند ارسال از چپ و راست می‌توانست سایپا را تهدید کند که این فرصت‌ها هم برای شاگردان منصوریان از دست رفت.


دقیقه ۵۸

ضربه ایستگاهی ترابی را رحمتی مشت کرد و در ادامه این دفع توپ، بختیار رحمانی پاس خوبی را روی دروازه سایپا ارسال کرد که قبل از اینکه این توپ برای سایپا دردسرساز شود، بدرلو این توپ را به کرنر فرستاد.


دقیقه ۵۷
جابر انصاری در محوطه جریمه سایپا توپ را کنترل کرده و روانه دروازه کرد که فلاح‌زاده به راحتی آن را مهار کرد.


علیرضا منضوریان در کنار زمین با شور و اشتیاق عجیبی مانند هفته‌های گذشته تیمش را هدایت می‌کند. سرمربی استقلال چندین بار نیز به تصمیمات داور اعتراض کرد.

نیمه دوم/ دقیقه ۵۱
سانتر خطرناک فرشید اسماعیلی را فلاح‌زاده مهار کرد هرچند که در این صحنه داور خطای جابر انصاری روی گار سایپا را اعلام کرد.


دقیقه ۴۱

بختیار رحمانی بار دیگر در محوطه جریمه سایپا صاحب توپ شد که این بار هم شوت او را فلاح‌زاده، درازکش مهار کرد.مسابقه تیم استقلال و سایپا در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.


دقیقه ۳۹

برای چندمین بار حیدری از سمت راست سانتر کرد و رضایی توپ را با ضربه سر بی حاصل به اوت زد.


دقیقه ۳۷
عکس العمل خوب گلر سایپا باز هم استقلالی‌ها را در حسرت گلزنی گذاشت. در این دقیقه شوت چکشی رضایی را فلاح‌زاده به کرنر فرستاد.


دقیقه ۳۵
سیامک کوروشی مدافع جلو کشیده سایپا در حالی که تعادل نداشت به سمت دروازه استقلال ضربه ضعیفی را روانه کرد.

استقلالی‌ها در این دیدار به سبک هواداران ایسلند تیم خود را تشویق می‌کنند. از سوی دیگر هواداران این تیم برای کری خوانی علیه پرسپولیس، شعار عجیبی را سر دادند.


دقیقه ۳۴

شوت آرام ابراهیمی که روی یک رفت و برگشت در پشت محوطه جریمه نصیب وی شده بود را فلاح زاده به راحتی مهار کرد.


دقیقه ۲۸

سید مهدی رحمتی ضربه ایستگاهی سایپا را که توسط ترابی زده شد، مهار کرد. در بازگشت این توپ یک بار دیگر گلر استقلال ضربه حامد شیری را با پا دفع کرد.


دقیقه ۲۳

غلامرضا رضایی توپ ارسال شده از سمت راست استقلال را محکم به آسمان کوبید.


دقیقه ۱۷

روی سانتر ابراهیمی، یک بار دیگر بختیار رحمانی صاحب فرصت ایده‌آل گلزنی شد که این بار هم این بازیکن در حالی که مزاحمی نداشت، توپ را با سر به کنار دروازه سایپا کوبید.

استقلال بازی را هجومی آغاز کرده و در همان دقایق نخست چندین فرصت گلزنی داشت که این موقعیت‌ها برای شاگردان منصوریان از دست رفت. البته اشتباهات استقلالی‌ها در خط دفاعی در این بازی هم ادامه دارد و یکی دو صحنه نیز سایپا روی دروازه رحمتی خطرساط شد.


دقیقه ۱۶

سانتر خسرو حیدری با ضربه سر جابر انصاری همراه شد که جابر این توپ را به اوت زد.


دقیقه ۱۱
شوت خطرناک و محکم کاوه رضایی با کمترین فاصله از دروازه سایپا به اوت رفت.


دقیقه ۹

ضربه آرام شاه‌علی‌دوست از زاویه بسته را رحمتی مهار کرد.


دقیقه ۶

شوت فرشید اسماعیلی از پشت محوطه جریمه را فلاح زاده در دوضرب مهار کرد.


دقیقه ۴

مسعود حسن‌زاده در ابتدای بازی می‌توانست سایپا را صاحب گل کند که شوت محکم این بازیکن را رحمتی رفع کرد.


دقیقه ۳

فرار رضایی با پاس عالی این بازیکن همراه شد که بختیار رحمانی در فرصتی تک به تک، قدر این موقعیت را ندانست و توپ را تکضرب به دروازه‌بان حریف کوبید.


دقیقه ۲

فرشید اسماعیلی پشت محوطه جریمه سایپا صاحب توپ شد اما توپ را از دست داد. در ادامه یعقوب کریمی در این صحنه با سانتر خود فرصت دیگری را ایجاد کرد که با هوشیاری مدافعان سایپا این فرصت از دست رفت.