به گزارش دیار شهریار حجت اسلام سید رضا رضوی در خطبه های این هفته نماز جمعه بستان آباد با اشاره به شهادت حسین فهمیده اظهار کرد: در طول هشت سال دفاع مقدس شاهد هنرنمایی بهترین جوانان برای دفاع از میهن اسلامی و ارزش های انقلاب بوده ایم.
وی با بیان اینکه حسین فهمیده الگویی برای جوانان کشورمان است خاطر نشان کرد: امروز تهاجم نرم فرهنگی دشمن این قشر از جامعه را بیشتر مورد هدف قرار داده و لازم است جوانان در برابر این هجمه ها هوشیار باشند.
وی با اشاره به اینکه در طول تاریخ شاهد ترور شخصیت های اسلامی و علمی توسط استکبار و استعمار جهانی و منافقانو در راس آنها صهیونیست ها بوده ایم افزود: هادت الین شهید محراب آیت الله قاضی طباطبائی نمونه ای روشن از این ترورها است.
حجت الاسلام رضوی با اشاره به واقعه کربلا که تنها با گذشت ۵۰ سال از رحلت پیامبر اسلام روی داد افزود: متاسفانه عدم بصیرت و جایگزین شدن ضد ارزش ها به جای ارزش های اسلامی و انتخاب فاسق ترین افراد برای مسوولیت در حکومت اسلامی باعث به شهادت رسیدن امام حسین و یارانش شد.
وی افزود: در طول تاریخ نشان داده شده هر وقت در مسند حکومت افراد غیر الهی بوده اند ضرر و زیان جبران ناپذیری به اسلام وارد آمده است.