فرماندار بستان آباد در حاشیه بازدید از کارخانه چاپ رنگ بستان آباد در گفتگو با خبرنگار دیار شهریار  با بیان اینکه مقوله مهم اقتصاد مقاومتی بایستی به یک گفتمان مسلط در سطح عمومی جامعه تبدیل شود. گفت : احصاء مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی و اقدام به رفع مسائل و تقویت صنایع از ضرورت های عملی تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی است.

وی افزود:  حمایت ازسرمایه گذاری های مولد بخش خصوصی واتکا به توان تولیدکنندگان داخلی تنهاراه علاج مشکل تولیدواشتغال درکشوراست.

شکوهی درادامه افزود:در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی برای هر کدام از بخش های مختلف جامعه وظایفی متصور است که باید بر آن واقف بود و بر مبنای آن حرکت کرد و در این راستا وظایف فعالین اقتصادی بالا بردن کیفیت محصولات تولیدی،ارائه خدمات شایسته مورد لزوم به مشتریان و کاهش قیمت تمام شده محصولات است.

فرماندار بستان آباد مسئولیت دستگاه های دولتی را حذف مراحل غیر ضروری در روند اداری کارها ، تسهیل مسیر تامین مواد اولیه مورد لزوم واحدهای صنعتی و تولیدی و ارائه بسته های حمایتی بویژه اصلاح سیستم اعطای تسهیلات بانکی به واحدهای واجد شرایط از  دانست و افزود: تحقق اقتصادی یک عزم همه جانبه می طلبد وباید دولت و مردم دست به دست هم دهند.