به گزارش دیار شهریار  باحضور جمعی از خیرین ومسئولان جهیزیه ۱۲ نوعروس نیازمند که توسط خیرین بنیاد خیریه یاران مهر اوجان جمع آوری شده بود تحویل نوعروسان شد.

لیلا اسلامی مدیر عامل بنیاد خیریه یاران مهر اوجان در حاشیه این برنامه در گفتگو با خبرنگار دیار شهریار  با اعلام این خبر که ارزش ریالی این لوازم بیش از ۹۰۰ میلیون ریال برآورد شده است افزود: تمام این مبلغ توسط خیرین و نیکوکاران شهرستان و با پشتوانه ای مردمی تامین شده است.

اسلامی ضمن تقدیر از حمایت های مادی و معنوی امام جمعه بستان آباد در پیشبرد اهداف و برنامه های بنیاد خیریه ، از همکاری سایر مسئولین شهرستان اعم از نماینده مردم و فرماندار بستان آباد تشکر کرد.

وی افزود: از ابتدای امسال بیش از ۶۰ سری جهیزیه با ارزشی بالغ بر ۵ میلیارد ریال توسط خیرین بنیاد خیریه یاران مهر اوجان به نوعروسان نیازمند شهرستان که غالباً از روستاها ومناطق محروم شهرستان هستند تحویل داده شده است.

همچنین در این برنامه امام جمعه ، فرماندار و نماینده بستان آباد ضمن بازدید از  جهیزیه های جمع آوری شده قول مساعدی در تامین بخش هایی از جهیزیه دادند.

فرماندار بستان آباد با اشاره به سیاست دولت در حمایت از ایجاد کسب و کارهای کوچک و زودبازده از آمادگی صندوق کارآفرینی امید برای اعطای تسهیلاتی برای خوداشتغالی زنان سرپرست خانوار که تحت پوشش بنیاد خیریه یاران مهر اوجان هستند خبر داد.

وی این گونه حرکت های زودبازده را عاملی برای فعال کردن ظرفیت های اقتصادی  دانست و با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در بحث اقتصاد مقاومتی از حمایت فرمانداری در این رابطه خبرداد.

۱۱ photo_2017-01-11_11-09-39