حجت الاسلام رضوی در خطبه های نماز جمعه ۹۶/۰۶/۳۱ با تسلیت فرارسیدن ایام دهه اول ماه محرم ، ماه حزن و اندوه اهل بیت سلام الله علیه
رعایت تقوای الهی را وسیله تقرب و نزدیکی به درگاه پروردگاه احدیت برشمردند .
ایشان در ادامه با اشاره به مقام و منزلت حضرت سیدالشهداء علیه السلام ، به فرموده پیامبر اکرم (ص ) افزودند : نام و یاد حضرت ابا عبدالله الحسین ع زینت عرش خداوند احدیت و مشعل هدایت و کشتی نجات تمامی انسانها در برابر گرفتاری ها و طوفان فتنه ها است .
حجت الاسلام رضوی منش و آداب زندگی امام حسین علیه السلام را الگوی تمامی انقلابیون و آزادی خواهان بزرگ تاریخ برشمردند و افزودند ، بزرگان تاریخ با الگو گرفتن از سیره زندگانی آن بزرگوار که همان ایستاده گی در مقابل ظلم و ستم می باشد توانسته اند مسیر زندگانی خود را تغییر و به موفقیت های جهانی دست یابند .
خطیب جمعه در ادامه استفاده از برکات و گوهر وجودی تمام نشدنی حضرت حسین بن علی علیه السلام در دهه اول محرم را فرصتی استثنایی برای تمامی شیعیان و شیفتگان اهل بیت علیهم السلام برشمردند . حجت الاسلام رضوی در ادامه با اشاره به هفته امر به معرف و نهی از منکر افزودند دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب با این مسئله بیگانه نیستند و درصدد تضعیف روحیه مردم و کم رنگ قرارداد ن این فریضه مهم الهی در جامعه اسلامی هستند که به حول و قوه الهی و با هوشیاری مردم متدین ایران اسلامی این نقشه شوم آنها هم نقش برآب می شود . خطیب جمعه در پایان با اشاره به بصیریت و آگاهی مردم در عزاداری امام حسین علیه السلام افزودند : ملت بزرگ ایران در ایام سوگواری امام حسین عیله السلام به دور از هرگونه خرافات ، قمه زنی و غیره و در شان و منزلت آن حضرت عزدارای و به دشمنان اسلام و تشیع نشان خواهند داد که شیعه واقعی امام حسین ع دارای بصیریت ، آگاهی و پشت سر مقام معظم رهبری مدظله العالی است .