به گزارش دیار شهریار ،سرهنگ جلیلیان در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار دیار شهریار  افزود: باتوجه به سرقت از منازل و باغات و شکایت های مردمی موضوع در دستورکار ماموران نیروی انتظامی شهرستان قرار گرفت و آنان با انجام تحقیقات گسترده پلیسی و بررسی سرنخ‌های موجود ۴باند سارقین را در این خصوص شناسایی و دستگیر کردند.
وی با بیان اینکه تیم ویژه رسیدگی به پرونده با انجام اقدامات اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت با سرپرستی جانشین فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان سرگرد منیری ، مخفیگاه متهمان را شناسایی کرده،گفت:‌ ماموران پس از هماهنگی با مقامات قضائی درعملیاتی ویژه اعضای این ۴ باند سارق اعم از سارقین منزل ، سیم کابل ، اماکن خصوصی و وسایل نقلیه را در  هشت شبانه روز شناسایی دستگیر و به مقامات قضایی تحویل دادند .
جلیلیان با بیان اینکه ۴ باند سرقت در نقاط مختلف شهر ستان بستان آباد شناسایی و منهدم شد، گفت: در اجرای این عملیات ۳۱ نفر دستگیر و راهی زندان شدند.
فرمانده نیروی انتظامی بستان آباد ادامه داد : در این عملیات : ۳ دستگاه خودرو و ۲ فقره موتور سیکلت ، نزدیک به ۲۵۰ میلیون تومان طلا و جواهرات ، موتور پمپ آب ، سیم کابل ، موتور جوش ، لوله ی انتقال آب ، و سایل و لوازم خانگی ،
۲۹/۶۰۰ نخ سیگار خارجی ، ۳۳/۵کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و همچنین یک قبضه اسلحه کشف و ضبط شد .
جلیلیان از عموم مردم خواست ضمن استفاده از تجهیزات ضد سرقت در منزل و مغازه در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را به پلیس ۱۱۰ گزارش کنند.

انتهای پیام /.