به گزارش دیار شهریار فرمانده سپاه بستان آباد در مراسم گرامیداشت حماسه بزرگ ۹ دی گفت : نه دی روز بصیرت و پیمان مجدد مردم عزیز ایران با ولایت است و در این روز مردم عزیز مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و آشوب گران زدند.

فرمانده سپاه بستان آباد تصریح کرد: ۹ دی روزی است که مردم شریف ایران خود جوش به خیابان ها آمده و صدای لبیک یاحسین و لبیک یا خامنه ای سرداده و نگذاشتند خیانت صفین وجمل مجدداً تکرار شود. مردم ایران در این روز بلوغ سیاسی ،فکری و شخصیت خودرا به عرصه کشانده و به اسکتبار جهانی نشان دادند.

وی با اشاره به سخنان پرگهر امام خمینی (ره) که فرموده اند : امت من از امت عهد حجاز در زمان پیامبر (ص) و امت کوفه در زمان امام حسین (ع) بالاتر ووالاتر است گفت : حضور گسترده ی مردم در حماسه ی بزرگ ۹ دی مهر تاییدی بود بر فرمایشات حضرت امام خمینی (ره)

سرهنگ محمدی تاکید کردند: مردم در ۹دی از دولت وقت یا یک حزب یا گروه سیاسی حمایت نکردند بلکه  حمایت از هویت نظام مقدس جمهوری اسلامی ،رهبری داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و ارزش های نظام مقدس به خیابان ها آمدند و انزجار عمومی خودرا از استکبار جهانی و سران فتنه به نمایش گذاشتند.

انتهای پیام/.