فرماندار بستان آباد صبح امروز در  جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ضمن تبریک هفته شورای آموزش و پروش به اعضای شورا و با اشاره به اینکه در ۲۶ دیماه سال ۱۳۷۲ مجـلس شـورای اسلامی یکی از مترقی ترین قوانین پس از پیروزی انقلاب اسلامی را با عنوان “قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش” تصویب نمود تا با عمومی کردن مسائل آموزش و پرورش زمینه حرکت به سوی مشارکت در تصمیم گیری را در این بخش مهیا سازند.
موسوی ضمن تبریک کسب رتبه نخست استانی توسط شورای آموزش و پرورش شهرستان بستان آباد در میان ادارات آموزش و پرورش استان،  تشکیل شورای آموزش و پرورش را  گامی بلند در تحقق فرهنگ مشارکت دانست و گفت :  آموزش و پرورش در ساختار توسعه کشور، به عنوان اساس و شالوده پیشرفت و ترقی نظام کشور به حساب می آید و نقش مهمی در برنامه های توسعه اجتماعی – اقتصادی و فرهنگی ایفا می کند.
فرماندار بستان آباد در ادامه به افتتاح دو باب مدرسه خیرساز در هفته اخیر در شهرستان اشاره کرد و  موضوع مشارکت مردم در دستگاه های بزرگی همچون آموزش و پرورش را امری ضروری دانست و گفت : با مشارکت افراد برجسته و دلسوخته نظام تعلیم و تربیت، یقینا” آموزش و پرورش فعال و پویا خواهد بود.
گفتنی است در پایان جلسه با اهدای لوح سپاس توسط فرماندار  از زحمات اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان به مناسبت کسب رتبه نخست استانی تجلیل گردید.