محمد وحدتی در گفت‌‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی آناج در پاسخ به این سوال که چرا رئیس‌‌جمهور در مصاحبه تلویزیونی خود اشاره‌ای به موضوع دریاچه ارومیه نکرد، ابراز داشت: آقای روحانی فرصتی برای صحبت درباره دریاچه ارومیه نداشتند چراکه بیشتر درگیر مسائل ملی و مهم کشوری بودند به همین دلیل دیگر زمانی برای پرداخت به مشکلات تک تک استان‌‌ها نبود.

وی ادامه داد: چون فرصت کم بود حتی پاسخ برخی از سوالات ملی هم بی‌‌جواب ماند.

نماینده مردم بستان آباد با اشاره به اینکه در حوزه‌‌ی مسائل اقتصادی چند نکته‌‌ی مهم وجود دارد که باید به آنها توجه کرد، توضیح داد: اول اینکه مسئولانی که در حوزه اقتصادی مشغول هستند باید خودشان به مسائل اقتصادی اعتقاد داشته باشند، ثانیاً اشخاصی که خودشان سرمایه‌‌دار هستند نباید وارد این حوزه شوند.

وی تاکید داشت: کسانی باید وارد حوزه اقتصادی شوند که فکرشان فقط حل مشکلات اقتصادی باشد نه چیز دیگر، افراد نباید منتظر ساعت ۲ اداری بمانند بلکه باید ۲۴ ساعته مشغول رسیدگی به این مسائل باشند.

این نماینده مجلس در پاسخ به این سوال که لایحه بودجه ۹۷ تا چه میزان با اقتصاد مقاومتی همسویی دارد، تصریح کرد: لایحه‌‌ای که به مجلس ابلاغ شده، نشان می‌دهد طرز فکر آقای روحانی بسیار درست و مثبت است و برای حل مشکلات جامعه طرح‌‌های بسیار زیبایی داده‌‌اند.

وی یادآور شد: اجرای برنامه‌‌ها خود عامل بسیار مهمی است چراکه برنامه یک طرف قضیه می‌‌باشد و مهم این است که برنامه را به همان شکلی که گفته شده بتوان به اجرا درآورد.

انتهای پیام/