به گزارش دیار شهریار فرمانده سپاه بستان آباد در مصاحبه با اهالی رسانه این شهرستان به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی را سرآمد تمام انقلاب های آزادی خواهانه و استقلال طلبانه در طول تاریخ عنوان کرد واسلامی و مردمی بودن این انقلاب عظیم را ماهیت اصلی آن برشمرد .

سرهنگ حسین محمدی با تبریک فرارسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران خدمت مقام معظم رهبری (مدظله العلی ) و ملت شریف ایران اسلامی نعمت وجود حکومت اسلامی در ایران را بسیار ارزشمند و وجود ولایت فقیه در راس حکومت اسلامی را از عنایات پروردگار در حق ملت ایران دانست .

محمدی با اشاره به نقش امام خمینی (ره) در پیروزی انقلاب اسلامی و رهبری آهاد مردم در مقابل استکبار جهانی را نوید بخش جهانی آزاد و پیروزی مستضعفین بر مستکبرین برشمرد و انقلاب اسلامی را متعلق به تمام ملت های آزاده و آزادیخواه دانست .

فرمانده سپاه بستان آباد شاخصه های اصلی انقلاب اسلامی را ولایی بودن ومردمی بودن آن برشمرد و افزود اگر دشمنان انقلاب بعد از نزدیک به نیم قرن نتوانسته اند به آن ضربه بزنند به خاطر تقدیم بیش از ۳۰۰هزار شهید از سوی مردم برای این انقلاب اسلامی است که نشانه بارزی از پشتیبانی مردم از انقلاب اسلامی است .

حسین محمدی دهه مبارک فجر را فرصتی برای بازگویی دستاوردهای انقلاب اسلامی درعرصه های فرهنگی، سیاسی،اجتماعی و اقتصادی و …  دانست که باید برای مردم و بخصوص جوانان در مساجد و مدارس  تبیین شود تا دشمنان نظام اسلامی نتوانند این دستاوردهای عظیم را تحریف کنند .

وی دهه فجر را دهه عاشقان و دلدادگانی دانست که برای پیروزی انقلاب اسلامی شکنجه ها و تبعید ها را تحمل کرده اندو هرگز از آرمان های اسلام و قرآن قدم پس نکشیده اند.

محمدی هدف اصلی استکبار جهانی و رسانه های معاند نظام اسلامی را در برهه کنونی تطهیر چهره پلید حکومت پهلوی عنوان کرد و و محافظه کاری را سمی مهلک برای نظام اسلامی دانست و ازمردم بخصوص نیروهای انقلابی خواست تا با روشنگری و بصرت افزایی خیانت های حکومت دست نشانده پهلوی را برای مردم بازگو کنند .

حسین محمدی برنامه های سپاه بستان آباد برای دهه مبارک فجر را بیش از ۱۰۰ برنامه عنوان کرد که درسطوح پایگاهی، حوزه ای و شهرستانی با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین برگزار خواهد شد.