به گزارش دیار شهریار جانشین فرماندهی سپاه ناحیه شهرستان بستان آباد در جلسه هماهنگی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در جمع برخی مسئولین ادارات  گفت : نمایشگاه دستاورد‌های انقلاب اسلامی به مناسبت دهه مبارک فجر در بستان آباد برگزار می‌شود که محل مناسبی برای کسب محتوا پیرامون دستاوردهای انقلاب اسلامی به خصوص برای جوانان و نوجوانان است.

سرگرد علی باز زاد الوندی اشاره به اینکه دهه فجر مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ما است که گذشته را از آینده جدا کرده است، خاطرنشان کرد: این دهه تاریخی و ماندگار به عنوان مقطع بازیابی خاطرات انقلاب اسلامی و گرامی‌داشت حیات دوباره ملت ایران بوده و از حساس‌ترین برهه‌های تاریخ نظام جمهوری اسلامی محسوب می‌شود، بنابراین بزرگداشت این دهه تاریخ‌ساز در واقع پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های نظام اسلامی است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی دستاوردهای گوناگونی در داخل و خارج ایران داشته است، تصریح کرد: یکی از این دستاوردها احیای دین و معنویت است که باید به صورت ویژه بر آن تأکید شود. و ما باید با حفظ وحدت خود درمیان ادارات و نهاد های دولتی نگذاریم دشمن به ما ضربه بزند.

الوندی خاطر نشان کرد :  این نمایشگاه در ۱۲بهمن افتتاح شده و تا ۲۱ بهمن ۹۶ برپا خواهد بودکه  توانمندی های ادارت و نهاد های انقلابی به نمایش گذاشته می شود .

انتهای پیام/.