حجت الاسلام رضوی در ابتدای خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان بستان آباد با تسلیت ایام شهادت ام ابیها حضرت فاطمه زهرا (س) گفتند : جهان اسلام به ویژه عالم تشیع مدیون شخصیت والای فاطمه زهرا س است.
خطیب نماز جمعه بستان آباد در ادامه وراثت مطلقه مادی و معنوی حضرت فاطمه س نسبت به پیامبر اسلام ص و واسطه میان      پیامبر (ص )و امت  را دو ویژه گی ارزشمند حضرت زهرا س دانستند .
امام جمعه بستان آباد در ادامه با اشاره به ارزش معنوی تقوا گفتند :تقوا سرچشمه خوبی ها و تنها راه رسیدن به تقرب پروردگاه احدیت می باشد .
حجت الاسلام رضوی در ادامه با تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی گفتند :یکی از نعمت های بزرگ الهی برای نظام اسلامی ، نعمت انقلاب ، امنیت پایدار و اقتتدار و پیشرفت جمهوری اسلامی ایران است که در سایه وجود رهبری ، خون پاک شهدا و انقلاب اسلامی برای کشور به ارمغان رسیده است .
خطیب جمعه بستان آباد دهه فجر را ایستگاه تشکر همه جانبه از پروردگار احدیت دانستند .
رضوی در ادامه با اشاره به کینه توزی دشمنان قسم خورده نظام در طول چهار دهه اخیر گفتند :
دشمنان اسلام و در راس آنها امریکا و اسرائیل جنایتکار در طول چهار دهه از انقلاب شکوهمند اسلامی به اندازه تمامی کشورها کینه توزی و خباثت و دشمنی خود را در مقابل ملت و نظام مقدس اسلامی برای جهانیان نشان داده اند که به حول و قوه الهی و بیداری ملت بزرگ ایران نقشه شوم آنها نقش بر آب خواهد شد .
حجت الاسلام رضوی در پایان جنایات آمریکا و رژیم آل سعود در قبال کشور بی دفاع و مظلوم یمن و سکوت حقوق بشر و مجامع بین المللی را محکوم کرده و خواستار مقابله ملت های بیدار مسلمان با جنایات آنها شدند .

انتهای پیام/.