به گزارش دیار شهریار به مناسبت ۳۹سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران نمایشگاه دستاورد های انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز در بستان آباد با حضور مسئولین شهرستان افتتاح شد.

این نمایشگاه در راستای توسعه و پیشرفت ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی وهمچنین کسب محتوا پیرامون دستاوردهای انقلاب  به خصوص برای جوانان و نوجوانان و نسل آینده  بستان آباد در محل سالن اداره بیمه روستایی برپا شده است.

در این نمایشگاه دستاورد های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نهاد های انقلابی و ادره جات شهرستان به نمایش گذاشته شده است.

در ادامه این برنامه ها  نمایشگاه خوشنویسی به افتتاح رسید که در این نمایشگاه بیش از ۱۵۰ اثر از هنرجویان واساتید خوشنویسی شهرستان در رشته های مختلف خوشنویسی به مدت ۱۰ روز به نمایش گذاشته خواهدشد.
اما نمایشگاهی از صنایع دستی،وغذاهای محلی شهرستان نیز امروز آغاز بکار کرد دراین نمایشگاه غذاهای محلی ،آثار وصنایع دستی روستاییان وعشایر شهرستان به نمایش گذاشته شده  است. این نمایشگاه باهمکاری حوزه های مقاومت بسیج خواهران سپاه، اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی ، بنیاد خیریه یاران مهر اوجان ، موسسه تولیدی باور و نهاد کتاب خانه های عمومی بستان آبادو همچنین  بامشارکت بانوان روستایی وعشایری شهرستان گشایش یافت که  تا پایان ایام الله دهه فجر دایرخواهدبود.

انتهای پیام/