به گزارش دیار شهریار فرمانده سپاه بستان آباد در نشست روشنگری مردم آلانق در مسجد جامع این روستا، وقوع انقلاب اسلامی را موجب شکوفایی استعدادها و نگاه مسئولان به داخل به خصوص به نیروی جوان دانست.

حسین محمدی با اشاره ضمنی به دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی در طول ۳۹ سال اخیر وقوع انقلاب اسلامی را موجب ارزشمند شدن ایران و ایرانی در بین تمام ملت های آزاده برشمرد و خاطرنشان کرد: در زمان شاه معدوم هیچ ارزشی برای شهروندان ایرانی قائل نبودند.
وی با اشاره به فرمایش حضرت امام راحل(ره) که فرموده بودند؛ «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد» افزود: امروز ملت ایران اسلامی یکصدا و با وحدت رویه باید پشتیبان ولایت فقیه باشد تا در مقابل تهدیدات دشمنان خارجی و فتنه های داخلی آسیبی به کشور نرسد.

محمدی با اشاره به جانفشانی نیروهای مسلح در دفاع از کیان ایران اسلامی، آمادگی سپاه پاسداران و نیروهای بسیج را برای مقابله با دشمنان انقلاب اسلامی همیشگی توصیف و تاکید کرد: تا آخرین قطره خون خود در مقابل دشمنان خواهیم ایستاد و هرگز کسی در تاریخ نخواهد خواند که پاسداران و بسیجیان امام و رهبر خویش را تنها گذاشتند.