به گزارش دیارشهریار  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بستان آباد در گفت و گو با خبرنگار ما گفت : مردم عزیز ما همیشه با هوشمندی و موقعیت شناسی خوبی که دارند زمانی که دشمن برهنه و بی نقاب تر در صحنه حضور دارد و زبان به تهدید و عربده کشی باز می کند، با صفوف فشرده وحدت خود را به نمایش می گذارند.

وی افزود :در ۲۲ بهمن امسال، مردم ایران در برابر صحبت های نامعقول گفته شده، نسبت به گذشته با حضوری گسترده تر و عزمی مصمم تر حضور می یابند و به دنیا نشان می دهند ملت ایران از پیام های تهدید آمیز هراسی ندارند و نمی توانند با اراده ملت به این سادگی بازی کنند.

سرهنگ محمدی فرمانده سپاه شهرستان بستان آباد با صدور پیامی از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد، در پیام فرمانده سپاه بستان آباد آمده است:

 

هرسال ملت شهیدپرور و ولایتمداربستان آباد

با حضور پرشور در راهپیمایی دشمن‌شکن یوم‌الله ۲۲ بهمن اتحاد و انسجام خود را به رخ جهانیان کشیده و اعلام می‌دارند، بعد از گذشت ۳۹ سال پربرکت از ۲۲بهمن ۵۷ تا امروز بر عهدی که با بت‌شکن تاریخ حضرت امام خمینی(ره) بسته‌اند هستند.

 

مردم ولایت مدار و همیشه درصحنه امسال نیز با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، تجدید بیعتی دوباره با امام خامنه‌ای (مد) و آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) و شهدای عزیز خواهند داشت.

لذا از آحاد مردم بصیر و ولایتمدار شهرستان بستان آباد دعوت می‌کنم با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان معاند زده و عزت و اقتدار و همبستگی خود را به جهانیان نشان دهند و حماسه دیگری را به وجود آورند.و تجدید میثاق خواهیم کرد با ولایت،امام مان و رهبرمان و شهدای عزیز مان.

وعده دیدار ما: روز یکشنبه ۲۲بهمن ۱۳۹۶ راس ساعت ۱۰/۳۰ چهارراه مولوی بستان آباد