به گزارش دیار شهریار فرمانداربستان آباد درجلسه کارگروه اشتغال وسرمایه گذاری شهرستان بستان آباد گفت: طبق آمار ثبت شده درسامانه رصد ،درسال ۹۶ برای بیش از ۴۸۰ نفردر شهرستان شغل ایجادشده است.
موسوی با اشاره به اینکه از ابتدای سال ۹۶ برای بیش از ۴۸۰ نفر درشهرستان شغل ایجادشده است تصریح کرد: با اجرای بسته های حمایتی اقتصاد مقاومتی در شهرستان و احیای برخی واحدهای راکد یا نیمه راکدفرصتهای جدید شغلی درشهرستان ایجادشده است.
موسوی همچنین بااشاره به آغاز اجرای طرح اشتغال روستاییان گفت: سهم شهرستان بستان آباد از تسهیلات اشتغالزایی روستاییان استان بیش از ۶۶ میلیاردریال است که امیدواریم با تخصیص این تسهیلات ارزان قیمت شاهد توسعه اشتغال وتولید درروستاهای شهرستان باشیم.
وی از برنامه مدون و توجه ویژه دولت به اشتغال وتولید در کشور خبرداد و گفت: مسئولان شهرستان هم بایدبرای اجرای برنامه های اشتغالزایی دولت بویژه در روستاها ،استین بالا بزنند.

فرماندار بستان آباد درپایان توجه دولت به مشاغل خانگی را یاداورشد وگفت: بهمین منظور ودرجهت حمایت از تولیدات مشاغل خانگی در شهرستان نمایشگاه دائمی عرضه این محصولات درشهرستان راه اندازی می شود.

انتهای پیام/.