به گزارش دیار شهریار سرپرست بیمارستان استادشهریارشهرستان بستان آباد ظهر امروز در مراسم یادواره شهدای منتسب به شبکه بهداشت و درمان بستان آباد با اشاره به سخنان ارزشمند امام خمینی (ره) که فرموده اند : زنده نگه داشتن یاده و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست گفت : انقلاب و نظام پاک مان، و امنیت و آرامشی که داریم مدیون خون پاک شهدا واز خود گذشتگی و ایثارگری رزمندگان عزیزمان هستیم.
محمد فرمانی در ادامه خاطرنشان کرد:شهدا کسانی بودند که از تمامی تعلقات دنیوی و حب و جاه و مقام و ثروت دست کشیده و دنیای مادی نتوانست آنان را فریب دهد لذا در چشم بصیرت آنان دنیا به اندازه ای تحقیر شد که دنیای مادی ظرفیت گنجایش آنان را نداشت .
وی گفت :شهدا بزرگترین نعمت الهی و مظهر قدرت نرم در نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند لذا ما همواره باید امانتدار خون شهدا باشیم و اصل امانت داری را به نحو شایسته انجام داده و گفتمان و تفکر شهدا را در جامعه ترویج نموده و از این گفتمان و تفکر پاسداری نماییم.
فرمانی یاد آورشد:هدف از اجرای این برنامه های فرهنگی نشان دادن رشادت ها ، ازخودگذشتگی ها و جانفشانی های شهیدان، رزمندگان و ایثارگران به نسل امروزی و به خصوص انتقال به نسل آینده است.
سرپرست  بیمارستان استاد شهریار بستان آباد از مناطق عملیاتی کشور به عنوان کربلای ایران یاد کرد و گفت : قدم وبه قدم این مناطق نشانه ی عزت ، تجلی عشق و ایثار و شجاعت است  و باید از آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی دفاع کرده  به وصیت شهدای عزیز که تاکید بر حمایت و پشتبانی از ولایت فقیه ، انقلاب اسلامی و حجاب داشتند عمل کرده و از آن ها پاسداری کنیم .

لازم به ذکر است در پایان این مراسم از خانواده های شهداء، فرزندان و ایثارگران منتسب به شبکه بهداشت و درمان شهرستان و ادارات تجلیل شد.
انتهای پیام/.