به گزارش دیار شهریار ، مسئول انجمن اسلامی مسجد جامع بستان آباد ظهر روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ما گفت : نمایشگاه مصور فرمایشات گهربار امیر بیان ، حضرت علی (ع) با عنوان « بوستان نهج البلاغه » در قسمت غربی ( ورودی سابق ) مسجدجامع بستان آباد به دست امام جمعه شهرستان ، حجت الاسلام و المسلمین رضوی افتتاح شد.

شهرام مردپور سیماور هدف از برگزاری این نمایشگاه را ترویج فرهنگ علوی و سبک زندگی اسلامی از منظر فرمایشات حضرت علی(ع) در سطح جامعه دانست و گفت : در این نمایشگاه ، فرمایشات امیرالمومنین (ع) به صورت کارتونی و مطابق امور روزمره زندگی ما تصویرسازی شده است تا اثربخشی و تأثیرگذاری بیشتری بر مخاطبان و بازدیدکنندگان داشته باشد .

وی خاطرنشان کرد : ان شاءالله که این حرکت کوچک ، مقدمه ای برای نهادینه کردن سیره علوی در امور زندگی ما باشد و ما به معنای واقعی کلمه ، شیعه و پیرو مکتب اسلامی و امام علی (ع) باشیم .

مردپور در ادامه افزود : این نمایشگاه تا روز دوشنبه ۱۳ فروردین برقرار خواهد بود و آماده بازدید همشهریان عزیز و بخصوص جوانان و نوجوانان گرامی است . نمایشگاه مصور « بوستان نهج البلاغه » به همت جوانان فرهنگی شهرستان ، اعضای انجمن اسلامی و کانون فرهنگی هنری عترت مسجد جامع بستان آباد و با حمایتهای همه جانبه اعضای محترم هیئت امنای مسجد جامع بستان آباد در حال برگزاری است .

انتهای پیام/.