️به گزارش دیارشهریار ، فرمانده سپاه شهرستان بستان آباد در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه با تأکید بر اینکه دشمن هیچ گاه دست از دشمنی های خود علیه کشورهای اسلامی برنمی دارد، لزوم هوشیاری ملت در برابر توطئه های استکبار جهانی را مورد تأکید قرار داد و حفظ” وحدت و” انسجام داخلی” را مولفه راهبردی در حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست.

سرهنگ حسین محمدی با بیان اینکه توطئه های استکبار جهانی تمامی ندارد، هوشیاری مسلمان را متذکر شد و ادامه داد: استکبار جهانی بیکار ننشسته و دائم در صدد اختلاف افکنی است، این مسلمانان و سران کشورهای اسلامی و دانشمندان هستند که باید آگاهانه تصمیم بگیرند، راه را در مسیر دشمن طی نکنند و آب به آسیاب دشمن نریزند.

وی افزود: هفتاد سال است که دشمنان قرآن، در قلب جهان اسلام و در داخل کشورهای اسلامی، ویروسی سرطانی را جای داده و حمایت و پشتیانی می کنند تا از توسعه اسلام جلوگیری شود و ندای آزادی خواهی به گوش مظلومان نرسد و در همین ایام نیز شاهد هستیم که در کشورهای اسلامی توطئه شان رو به فزونی می گیرد.

سرهنگ محمدی خاطرنشان کرد : قدس شکوفه ایی از تدابیر اندیشمندانه وژرف نگری های سیاسی حضرت امام خمینی (ره) به منظور حمایت همه جانبه مسلمانان جهان از قیام مردم مظلوم فلسطین ،پایه گذار مقاومت شد.
و وحدت و همدلی مردم کشورهای اسلامی و پایداری یکپارچه جهان اسلام در برابر استکبار جهانی از آرمانهای امام راحل (ره) در نامگذاری این روز بود.

فرمانده سپاه شهرستان بستان آباد ضمن درخواست از مردم شریف و ولایتمدار شهرستان در راهپیمایی روز قدس افزود ، همچون سالهای گذشته به نشانه سرکوبی ستم و در حمایت از آرمان‌ها و رهبر معظم انقلاب اسلامی پا به پای ملت بزرگ ایران با حضور پر شور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، ضمن اعلام حمایت همه جانبه از مسلمانان فلسطین و ابراز نفرت و انزجار از جنایات رژیم صهیونیستی، موجب دلگرمی مردم آزاده و بی دفاع فلسطین شده و با اقتدار خود ثابت می کنند که فلسطین همچنان مسأله اصلی جهان اسلام است.

محمدی درپایان خاطرنشان کرد : وعده دیدار ما در راهپیمایی روز قدس راس ساعت ۱۱ صبح ۱۸ خرداد۹۷ در چهار راه مولوی بستان آباد خواهد بود

انتهای پیام/.