به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیارشهریار ، سرهنگ حسن امینی بیرامی در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه گفت : شهدای والامقام دانش آموز بهترین الگو برای نسل جوان و امروزی ما هستند و باید راه و هدف آنان را ادامه دهیم و آنان را به نسل امروز و نسل های آینده بهتر بشناسانیم .

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه کشور اسلامی ما در دوران دفاع مقدس با تقدیم ۳۶ هزار شهید والامقام تداوم دهنده مکتب حسینی و نشات گرفته از شهدای والامقامی همچون علی اکبر(ع) و حضرت قاسم(ع) است، گفت: هر کدام به نوبه خود دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی را به اثبات رساندند.

فرمانده سپاه شهرستان بستان آباد اظهار کرد : تمام داشته‌های ما در گرو خون شهیدان والامقام کشورمان به دست آمده که با گذشت و فداکاری درس ایثار و شجاعت را به ما آموختند  و نشان دادند که امنیت و اقتدار کشورمان با چه سختی‌هایی به دست آمده که در این زمینه نقش ما نیز حفظ و صیانت از آرمان‌ها و اهداف شهدای والامقام است.

سرهنگ امینی تاکید کرد : مسئولان کشورمان نیز باید محکم در مقابل استکبار جهانی بایستند و به فکر جوانان واقتصاد کشور باشند ومشکلات اقتصادی را حل کنند

وی افزود: دشمنان کشورمان در برهه‌های زمانی سخت کشورمان درصدد ایجاد تفرقه در بین مردم و کمرنگ کردن اعتقادات امت اسلامی بودند که در این زمینه تنها جواب دندان‌شکن ملت ایران اسلامی اتحاد و وحدت در مقابل توطئه‌های دشمنان و استکبار جهانی است.

سرهنگ امینی خاطرنشان کرد : زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای والامقام و ترویج فرهنگ ارزشمند ایثار و شهادت برای ما یک موضوع اساسی و مهم است و باید با جان و دل از این داشته‌ها حفظ و نگهداری کنیم و در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه با وحدت و یکپارچگی خود حقمان را از دست دشمنان بگیریم.