به گزارش دیارشهریار به نقل از آناج، علی لاریجانی صبح امروز در میان استقبال نماینده ولی‌فقیه در استان، استاندار آذربایجان‌شرقی و جمعی از نمایندگان و مسئولین استان وارد تبریز شد. رئیس مجلس برای افتتاح چندین پروژه در شهرهای بستان آباد و سراب به آذربایجان‌شرقی سفر کرده است.

در اولین سفر رئیس مجلس به شهرستان بستان آباد، فرماندار این شهرستان اظهار داشت: بستان آباد با شعر حیدربابای شهریار به دنیا معرفی شده است اما این شهرستان با توجه به موقعیت‌های ویژه‌ای که دارد نیازمند توجه است.

موسوی افزود: با سرعت بخشیدن به منطقه ویژه اقتصادی و پیشرفت برخی از سدها شاهد افزایش امید  در این شهرستان خواهیم بود، همچنین وضعیت درآمدی کل شهرداری‌های کوچک بسیار پایین بوده و نیازمند تخصیص اعتبار از سوی مجلس می‌باشد.

در ادامه امام جمعه بستان آباد نیز ضمن خیر مقدم به رئیس مجلس عنوان کرد: اصلی ترین خواسته ما این است که عزیزان به جای تمرکزگرایی به تمرکززدایی از مراکز توجه کنند و عدالت را در جای جای ایران جاری کنند.

وی ادامه داد: خواسته بعدی ما این است که همانطور که انقلاب اسلامی ما انقلابی فرهنگی دینی بود با تخصیص مطلوب بودجه‌های فرهنگی در بهبود وضعیت فعلی کوشا باشید.

انتهای پیام/