به گزارش دیارشهریار به نقل از آناج، وحدتی در سفر رئیس مجلس به بستان آباد برای کلنگ‌زنی و افتتاح چندین پروژه اظهار داشت: امروز متاسفانه دشمنان قسم خورده ما مخصوصا آمریکا تصمیم گرفته است که در برابر ایران بایستد و هر شرکتی در هر نقطه‌ای از جهان که با ایران داد و ستد کند با پیگیری آمریکا به هر طریقی از ادامه داد و ستد منصرف می‌شود.

وی ادامه داد: ما به این دشمنی‌ها عادت داریم و با اراده ملت و رهبری عزیز به راهمان ادامه خواهیم داد البته نباید خود زنی کنیم و به همین دلیل از مسئولین محترم تقاضا داریم که هرکس هر وظیفه‌ای که دارد را به نحو احسن انجام دهد.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از ۱۵ سال است که قطار میانه _بستان آباد علی‌رغم تامین اعتبار به اندازه کافی پیشرفت نکرده و امیدواریم تا با دستور رئیس مجلس این پروژه به سرانجام برسد.

وی افزود: موضوع بعد پروژه راه میانه به بستان آباد است که خواستار چهاربانده شدن آن هستیم، قبلا به دیگر مسئولین گفته‌ام و امروز به شما می‌گویم آذربایجانی‌ها بهتر از هرکس دیگری می‌توانند اقتصاد ایران را اداره کنند و امیدوارم که فضایی برای حضور این افراد در عرصه اقتصادی ایجاد شود‌.

انتهای پیام/