به گزارش دیارشهریار به نقل از تسنیم سید علی موسوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: اقدامات مراقبتی در مورد پیشگیری از شیوع کرونا برای مردم شهرستان آغاز شده و خوشبختانه این منطقه از لحاظ آلودگی به کووید ۱۹ در سطح پایینی قرار دارد.

وی افزود: رعایت پروتکل‌های بهداشتی و عمل به توصیه‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا، مانند در خانه ماندن، شستن مرتب دست‌ها و ضد عفونی کردن محیط، می‌تواند در ریشه‌کن کردن کرونا مؤثر باشد.

فرماندار بستان آباد در ادامه خاطرنشان کرد: جمعی از جوانان بستان‌آبادی به صورت شبانه روزی در واحدهای تولیدی برای برطرف کردن کمبود ماسک در شهرستان فعالیت کرده و تاکنون چندین هزار ماسک از نوع مختلف را تحویل مراکز درمانی داده‌اند.

موسوی حسینی ادامه داد: ستاد مبارزه با کرونا در شهرستان بستان آباد با کمک گرفتن از مردم خیر منطقه و با همکاری ادارات و نهادهای عضو ستاد، بیش از ۵۰ بار اقدام به سم پاشی و ضد عفونی سطح شهر و روستاها کرده است.

فرماندار بستان آباد در پایان از آغاز کمک‌های مؤمنانه مردم فهیم بستان آباد به افراد متضرر شده از بیماری کرونا در قالب بسته‌های بهداشتی و معشیتی خبر داد.