به گزارش پایگاه خبری دیارشهریار ، علی مرسلی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بستان آباد گفت : در ایام ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه(س) و آغاز جشن های دهه کرامت داوطلبان و خیرین جمعیت هلال احمر شهرستان بستان آباد در اقدامی نیکوکارانه ۸ سری کمک جهیزیه را به نوعروسان کم برخوردار هدیه کردند.

وی افزود : مبلغ ریالی این هدایا به ارزش تقریبی ۲۰ میلیون تومان شامل؛ اجاق گاز، ماشین رختشویی، سرویس و ظروف آشپزخانه، پنکه ، سرویس رختخواب، پتو و بخشی از لوازم اولیه و ضروری زندگی است که با همت خانه ی هلال و از طریق کمک‌های مردمی داوطلبانه و مساعدت خیرین اهدا شده است.

مرسلی گفت: این طرح قدمت چندین ساله در شهرستان داشته و در طول سال و در ایام و مناسبت ها بویژه اعیاد تهیه و اهدای کمک جهیزیه به خانواده‌های نیازمند با حفظ کرامت انسانی آنها صورت می گیرد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بستان آباد گفت : در ایام ولادت کریمه اهل بیت(س) و دهه کرامت تعداد ۸ کمک جهیزیه به همت خیرین و خانه ی هلال جمعیت هلال احمر بستان آباد تهیه و اهدا شد.
گفتنی است، عموم مردم و خیرین با هر توان مالی می‌توانند با اهدای هر مبلغ و همچنین با اهدای کمک‌های غیرنقدی در این امر خیر سهیم باشند.