رامک زوار کعبه ، روز پنجشنبه مورخ ۶ خرداد ۱۴۰۰ در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در بستان آباد، به تلاش ها و فعالیت‌های بی وقفه بسیج جامعه پزشکی شهرستان بستان آباد در ایام کرونا، افزود: جامعه بسیج پزشکی بستان آباد از ابتدا انتشار ویروس کرونا در خدمت مردم بوده و در حد وسع و توان خدمات رسانی های لازمه را انجام داده است.

وی با اشاره به اینکه در پیک چهارم بیماری کرونا نیز بسیج جامعه پزشکی به منظور ارایه خدمات درمانی همواره در صحنه حاضر بوده است، اظهار داشت: خدمات لازم و مورد نیاز به بیماران در بخش‌های مختلف انجام شده و می‌شود.

مسئول بسیج جامعه پزشکی افزود: بمناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر ، ۲ تیم پزشکی در بخش‌های غربالگری، توزیع ماسک ، آموزش پیشگیری از ویروس کرونا و تزریق واکسن کرونا به افراد بالای ۷۰ سال به مناطق محروم از جمله روستاهای قیسناب و گلوچه سعید اعزام شدند .

زوار کعبه با اشاره به توزیع حدود ۳۰۰ عدد ماسک در این مناطق اشاره کرد و گفت : در این طرح ضمن آموزش رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله ی اجتماعی ۱۲۰ نفر نیز ویزیت رایگان شده و به افراد بالای ۷۰ سال واکسن کرونا تزریق شد .

وی گفت: بسیج جامعه پزشکی در همه شرایط در کنار مردم عزیز بوده و برای ریشه کن شدن ویروس منحوس کرونا تلاش خواهند کرد

وی در پایان گفت : باتوجه به رفع مشکلات مردم عزیز در حوزه بهداشت و در مان در مناطق محروم با پزشک تیم اقای سلیمی هماهنگی های لازم انجام و در حال شناسایی مناطق هستیم و همچنین افراد بالای ۷۰ سال می توانند جهت تزریق واکسن کرونا و دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص به پایگاه های بهداشت محل زندگی خود مراجعه کنند .