به گزارش دیارشهریار سرهنگ الیاس گلمحمدزاده روز چهارشنبه مورخ 23 شهریور 1401در مراسم تکریم و معارفه فرماندهان قبلی و جدید سپاه ناحیه بستان آباد افزود: خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی در هر منطقه و مکانی، نعمت و توفیق الهی است.

وی مردم بستان آباد را مردمی مومن، ولایتمدار و قدرشناس خواند و کفت: هرکس که خدمتی برای این مردم و این دیار انحام دهد، به طور قطع مشمول لطف و قدردانی همیشگی این مردم خواهد بود.

سرهنگ گلمحمدزاده در ادامه با اشاره به برخی رویدادهای اخیر ملی و بین المللی اضافه کرد: با صراحت و افتخار اعلام می کنیم با لطف الهی و حهاد مسئولان و هوشیاری مردم، جمهوری اسلامی در اوج عزت و اقتدار بین المللی است و دشمنان نظام در سراشیبی افول و شکست هستند.

جانشین فرمانده سپاه عاشورا ادامه داد: شایسته سالاری، جهادعلمی، توسعه مطالبه گری و ارتقاء معنویت از جمله نیازهای جامعه و مطالبات رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب است که مسئولان هم وظیفه دارند در کنار مردمی بودن برای تحقق آنها تلاش کنند.

در این مراسم سرهنگ پاسدار مالک ناجی بعنوان فرمانده جدید سپاه بستان آباد  معرفی و از زحمات سرهنگ کریم خوش ترکیب تجلیل شد .